Yeni Yıla Bereketli Başlangıç

Koleksiyon Blogger

Zaman zaman yorucu, bazen tatlı telaşlı, bazı günler acıların, bazı anlarda ise mutulukların paylaşıldığı 2015’le vedalaşmaya hazırlanıyoruz. Adet olduğu üzere, her yeni yılın sağlık, huzur ve bereket getirmesi beklenir. Sizin yeni yıldan beklentileriniz neler? 2016’dan da herkes için güzel anlar getirmesini dilerken, yeni yıla bereket ve şansla başlamanız için özel haberimiz var!

Geçmişten aldığı ilhamla geleceğin zarif ve incelikli yaşam alanlarını tasarlayan Koleksiyon, yeni yılı özel bir çekiliş kampanyasıyla karşılıyor. 4 Aralık 2015– 4 Ocak 2016 tarihleri arasında Koleksiyon e-Mağaza’dan yapılan alışveriş tutarındaki her 50 TL ve katları kadar yılbaşı çekilişine katılım hakkı veriliyor.Örneğin 50 TL’lik alışveriş yapıldığında çekilişe bir defa katılırken; 200 TL’lik harcamada 4 katılım hakkınız oluyor.

Koleksiyon-Yilbasi-Hediye-Cekilisi-2

Sadece shop.koleksiyon.com.tr‘den yapılan alışverişlerde geçerli olan Koleksiyon e-Mağaza yılbaşı çekilişiyle 1 kişi Eser-i İstanbul 120 Parça Sade Yemek Takımı, 3 kişi Bremen 3’lü Sehpa Seti ve 10 kişi Aella Bardaklı Sürahi kazanacak. Şans dolu bir yılın arifesinde hem sevdiklerinizi özel tasarım hediyelerle mutlu etmek hem de özel tasarım hediyeler kazanma şansını yakalamak için http://shop.koleksiyon.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR