Yeni Yıl ile Yenilenme; Eve ve Öze Dönüş

Koleksiyon Blogger

Yeni dönemde Koleksiyon ‘Şimdi Eve Dönüş Zamanı’ diyor. Ürünlerinin oluşum sürecindeki hikayeler ve formlarla gelen konfor ile kişilerin kendini bulma ve ‘öze dönüş’ süreçlerine ortak oluyor. Huzurla gelecek yeni yıl ve yıllar için… Siz de katılmaz mıydınız?

Yoğun şehir temposundan çıkıp evlerimizin kapılarını açtığımız andan itibaren yeni bir yolculuk başlıyor. ‘Öze dönüş’ yolcuğu. Eve dönüş zamanını öze dönüş ile bağdaştıran Koleksiyon yeni dönemde dingin, huzurlu ve yalın yaşam alanları öneriyor. Renklerini doğadan alan, yapay malzemelerden uzak bir rota evinizde yaşayacağınız yolculuk için iyi bir başlangıç oluyor.

eve-donus-zamani-koleksiyon

Geçmişten, kültürlerden, mevsimlerden, sanattan esinlenip tutku dolu evler yaratan Koleksiyon yeniçağın farkındalığını ‘öze dönüş’ temasıyla vurguluyor. Çok kültürlü mazilerin formlarından esinlenen Koleksiyon farklı coğrafyaların izleriyle kendi coğrafyanızın oluşması için doğanın ve yaşamın ta kendisini özünüze taşıyor.

Koleksiyon’un konforlu ve farklı felsefelerle hikayelendirilmiş mobilya, halı, cam ve porselen aksesuarlarını kapsayan geniş ürün skalasını hem Koleksiyon’un farklı şehirlerdeki mağazalarından hem de shop.koleksiyon.com.tr’den edinmeniz mümkün.

Çünkü yeni yıl;

Eve Dönüş Zamanı
Evde Koleksiyon Zamanı


 

Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR