Yeni sehpa düzenimizin ismini arıyoruz

Koleksiyon Blogger

 Yeni sehpa düzenimizin ismini arıyoruz

Yeni sehpa düzenimizi tasarladık, isim arayışında sizin fikrinize danışıyoruz. Önerisi seçilen isim sahibini bu ürünün ilk sahiplerinden biri yapıyoruz. İşte o beklenen soru; bu zigon setinin adı ne olmalı? Sizleri, önerilerinizi etkinlik duvarımızda paylaşmaya davet ediyoruz.

Gelin, yeni çıkacak zigon sehpa düzenimizin ismini beraber koyalım.
Ev ürün ailemiz yeni üyesi zigon set ile büyümeye devam ediyor. Tasarımını tamamladık, Tekirdağ’daki üretim tesislerimiz de hazır! Yalnız bir eksiğimiz var; o da ismi. Hepimizin yaşamı için ortaklaşa güzel şeyler yaratmaya çalıştığımız bir döneme giriyoruz. Bu yüzden isim arama sürecine sizi de katmak, burada size de söz vermek istedik; bu zigon setinin adı ne olmalı? Siz de aramıza katılın, yeni çıkacak zigon sehpamızın ismini beraber koyalım. İsim sahibi de bu ürünle tanışacak, ona sahip olacak ilk kişi olsun.

Yeni zigon sehpa düzenimizi tanıyalım
3 farklı parçadan oluşan bu yeni sehpa setinin her birimi, ceviz kenar bantlı beyaz lake tabla ve kromaj ayaklara sahip. İç içe geçebilen bu sehpa grubu aynı zamanda kanepe üzerine çekilerek çay ve kahve keyfi için servis elemanına dönüşüyor, dizüstü bilgisayar için çalışma alanı yaratarak çok çeşitli kullanım olanağı sunuyor. En büyüğü 60x46x50 cm, ortancası 52x50x55 cm ve en küçüğü ise 44x54x60 cm ölçülere sahip olan bu parçalar aynı zamanda kolaylıkla ambalajlanabilmekte ve taşınabilmekte. Değişik kullanım şekillenerine imkan veren bu yeni sehpa düzeni yaşam ve çalışma alanlarımız için tasarlandı ve şimdi de nasıl adlandıracağını merakla bekliyor.

Nasıl katılırım?
Etkinlik duvarımızı 15 – 29 Nisan tarihleri arasında fikirlerinize açık olacak. 4 Mayıs’ta ise, değerlendirdiğimiz ve öne çıkan 3 öneriyi 1 haftalığına oyunuza açacağız. Büyük gün ise 13 Mayıs!

Gelişmeleri nasıl takip ederim?
İsim arayışımız ile ilgili tüm duyuruları hem Facebook sayfamız üzerinden hem de sayfa üyelerine atacağımız mesajlar ile yapıyor olacağız. Bu platformumuzdan bizi takip edebilirsiniz.

Önerilerinizi etkinlik duvarımızda paylaşmanızı bekliyoruz. Şimdi söz sizde!

Etkinlik sayfamız: http://www.facebook.com/event.php?eid=142829569120652


Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR