A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması için Çağrı

Koleksiyon Blogger

Çeşitli yaratıcı alanlarda farklı ülke ve disiplinlerden gelen iyi tasarımcıları öne çıkarmak üzere düzenlenen A’ Tasarım Ödülleri başvuruları açıldı. 28 Şubat’a kadar kayıt kabul edilen organizasyonda başvurular deneyimli akademisyen, seçkin basın mensupları ve başarılı profesyonellerden kurulu tarafsız bir jüri heyeti tarafından değerlendiriliyor.

Tasarımcıları, şirketleri ve markaları topluma fayda sağlayacak üstün ürün ve projelerin üretimini hedefleyen A’ Tasarım Ödülleri en iyi tasarımları öne çıkararak tasarım uygulamaları ve disiplinleri için global farkındalık yaratmaya çalışıyor. Her yıl, yenilik, teknoloj, tasarım ve yaratıcılık üzerine projelerin değerlendirildiği bu organizasyonda dünya çapında tüm tasarımcılar en iyi çalışma, proje ve ürünleri ile katılıma çağrılıyor. Başvurularda ise son 10 yılda tasarlanmış olma şartı aranıyor.

15 Nisan’da açıklanacak sonuçlarda ödüllendirilen çalışmalar geniş kapsamlı bir kazanan setinin sahibi oluyorlar. Uluslararası tasarım mükemmeliyeti sertifikası, İtalya’daki gala gecesine davetiye, ödüllendirilen projenin online ve offline sergilenmesi, ödüllendirilen projelerin A2 posteri, en iyi projeler andacının basılı kopyası, lüks siyah kutusunda özel 3D baskılı metal ödül kupası, uluslarası hedef kitleye erişmek için projenin 20+ dile çevrilmesi, kazananla röportaj, basın bültenine hazırlık ve dağıtım, yazışmalarınızda “A’ Tasarım Ödülü Kazananı Logo”sunu kullanmak için lisans, ödüllü çalışmaların binlerce yayında tanıtılması, basın iş ortaklarımız aracılığıyla medyada görünümü, Dünya Tasarım Sıralamaları’na dahil edilmesi ve bunlar gibi çeşitli pazarlama araçlarına erişim bu zengin kazanan setinde sunuluyor.

Daha fazla bilgi için www.adesignaward.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR