Mimarlara alınacak hediye önerileri

Koleksiyon Blogger

AK11

İnternetin sonsuz imkânını kullanarak, bir mimara alınabilecek hediyeleri derledik. Bazıları illa ki mimarlara özgü değil, her meslek grubundan insana olabilir. Fakat özellikle mimarların ilgisini çekecek, hediye alanı unutturmayacak bir liste derlemeye çalıştık. Önerilerimiz, tecrübe ile garantilidir 🙂

image002

 

Mimarlık öğrencilerinin ilgisini çekebilecek bir t-shirt.

23,99 USD

 

 

Moleskine deyince akla defter, defter deyince de akla mimar gelir. Yani çoğunlukla…

Moleskine olmadan asla toplantıya girmeyen insanlar da var.

Seçenekler için burayı inceleyebilirsiniz

 

Kalem, nerde ise kimlik kartı gibidir. Pek çok mimarın tercih ettiği tek bir tür kalem vardır, hayatları boyunca aynı markayı kullanırlar. İşte onlardan birisi Lamy Joy

 

image007

Konu aksesuar olunca saat gibi göz alıcı bir nesnenin mevzu bahis olmaması mümkün değil.

Madem saat ama doğal olsun, ekolojik olsun, dikkat çeksin ama gösterişten uzak olsun derseniz, işte bu tahta saatler en çarpıcı örnekleri oluşturuyor.

120 USD

 

image010

 

Ömrünü maket yaparak geçirmiş bir neslin, oyun da olsa Lego’dan bir Villa Savoy yapmaya hayır diyeceğini düşünebilirsiniz. Ama çoğu mimar için el işleri son derece zevkli bir vakit geçirme aracı olduğundan aslında harika bir hediye.

62 USD

 

bardakalt

 

“Mimarlar siyah giyer” dediğimizde, mimarların “siyah”la ilişkisini ima ediyorduk. Bir hediye de Koleksiyon’dan. “İstanbul Tiryaki” serisinden kulpsuz tiryaki bardağı ve siyah bardak altlığı, bir mimara alınabilecek güzel hediyelerden biri olacaktır kuşkusuz.

Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR