Mikro Dünyalar Yarattık: Caddebostan Teraryum Etkinliği

Elif Seyrekbasan

18 Ekim Cumartesi günü Caddebostan mağazamızda çok keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yaptık. Konuklarımızla birlikte kendi mikro dünyalarımızı yaratıp keyifli teraryumlar hazırladılak. Nasıl mı?

Son dönemde çokça gördüğümüz mikro bitki dünyaları teraryumlar Koleksiyon ekibi olarak bizlerin de hayatına giriş yaptı. Özellikle dijital platformlarda çok sıkça rastladığımız bu mikro yaşam alanlarını daha yakından tanımak ve evlerimize taşımak üzere; Terrarium House ekibiyle birlikte geçtiğimiz Cumartesi Caddebostan’da bir etkinlik gerçekleştirdik.

Önce, Terrarium House’un kurucusu Burçin Yılmaz’dan aldığımız mini teraryum eğitimiyle bu bitkilerin nereden geldiğini ve bakımında nelere dikkat etmemiz gerektiğini öğrendik. Daha sonra bitkinin hangi katmanlarda ve ne sırayla hazırlanması gerektiğini izledik. Ve sonra da o keyifli hazırlık süreci başladı, tüm misafirlerimizle birlikte kendi ‘mikro dünyalarımızı’ yaratmaya başladık.

Sonunda çıkan çalışmalar ise gerçekten ilgi çekiciydi. Yeni kampanya sloganımız olan ‘Şimdi Eve Dönüş Zamanı’ Burçin Yılmaz’ın moderatörlüğünde tasarlanan teraryumlara da yön verdi. Maket insanların eve dönüşlerini simgeleyen teraryumları yapmak oldukça keyifli ve eğlenceliydi. Tüm bunları incelemek için Instagram platformunda #EveDönüşZamanı ve #EvdeKoleksiyonZamanı etiketleriyle arama yapabilirsiniz.

Bu fırsatla; hoş ev sahiplikleri için Koleksiyon Caddebostan ekibine, bizi bu eğlenceli dünya ile tanıştırdıkları için Terrarium House ekibine, katılımlarıyla çalışmamıza değer kattıkları için tüm misafirlerimize buradan da bir kez daha teşekkür ediyoruz.

blog2

Terarrium House için minik dünyalar yaratan Burçin Yılmaz etkinliğin moderatörlüğünü yaptı. 

blog3

Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR