Koleksiyon’dan Babalar Günü’ne Özel Hediye Önerileri

Koleksiyon Blogger

Yaşam boyu size güç veren, kalbi sevgi dolu kahramanlarınızla yaşadığınız her günün özel ve kıymetli olduğunu biliyoruz. Babanız size olan sevgisi karşılığı olmayan bir değer olsa da, bazı özel günler ona karşı duyduğunuz minneti tarif etmenin en güzel anlar olabiliyor. Babalar Günü de bu bakımdan takvimlerimizdeki en kıymetli günlerden biri… Maddi değerinden öte, babanız için incelikli seçimler yapmak, uzun yıllar anlamını koruyan hediyeler sunmak babanız için özel birer sürpriz olabilir. Babanıza yapacağınız Babalar Günü sürprizini anlamlı hale getirmek isteyen, hediye almak konusunda kararsız kalan ve hediye alacak vakti olmayanlara birbirinden şık ve özgün hediye önerilerini incelemeye ne dersiniz?

Sizi en iyi şekilde yetiştirmek için çalışıp didinen babanızın biraz dinlenme vakti gelmedi mi? Studio Kairos tasarımı Halia serisinin koltuk, berjer ve puf seçenekleri ile babanızın gazetesini ve kitabını okumak için can atacağına eminiz. Peri kanatlarından esinlenerek tasarlanan ve adını deniz perilerinden alan Halia koltuk serisi sayesinde babanız günün yorgunluğunu bu köşede atabilir.

Günün yorgunluğunu atmanın bir başka yolu da günde bir fincan kahve değil mi?

Belki de babanızın güne bu kadar zinde ve enerjik başlamasını sağlayan bir fincan kahvedir. Bu özel günde hediye edebileceğiniz bir başka hediye ise Sufizm’in sadeliğine ve saflığına adanmış Sufi Selçuklu kahve seti. Faruk Malhan imzası taşıyan tasarım, sohbetlerde, kutlamalarda, keyif anlarında, mirasımıza ait değerleri selamlıyor. Kıymetli babanıza da böyle kıymetli bir hediye yakışır.

Faruk Malhan tasarımı Maral aydınlatma ise babanız için eşsiz bir seçim olacak. Maral aydınlatma, led ışığı,  ağaç işçiliğinin birlikteliği ile ustalıkla yorumlanıyor. Üstelik kumaşla giydirilebilen seçenekleri de mevcut. Zevk sahibi babanızın masasını, Maral aydınlatma ile daha şık bir hale getirmenin bir parçası olmak istemez misiniz?

Babalar Günü’ne özel bu hediyelerin hepsine ve daha fazlasına Koleksiyon mağazalarından ve shop.koleksiyon.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz ama unutmamanız gereken nokta, babalarınız için en güzel hediye sizin varlığınız.

Babanızın Babalar Günü’nü en içten dileklerimizle kutlarız. 🙂

 

Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR