Koleksiyon 14. mağazasıyla Antalya’da

Koleksiyon Blogger

KoleksiyonAntalya

Tarihi milattan önce 700’lere, Lidyalılara dayanan Antalya Türkiye’nin her zaman en önemli merkezlerinden biri olma yeteneğini korudu. Son yıllarda adı turizmle eşdeğer anılsa da, kültür sanat faaliyetlerinin her daim canlı olduğu bir şehir konumunu taşıdı. Koleksiyon’un perakende ağı da, Antalya’daki 14. mağazayla büyümeye devam ediyor.

Koleksiyon Mobilya’nın kurucusu Faruk Malhan’ın da aralarında bulunduğu kalabalık bir davetli grubu eşliğinde açılan yeni mağaza, aynı zamanda markanın bayilik kanalıyla devreye giren 11. hizmet noktası olarak dikkat çekiyor. 1000 metrekarelik bir alana kurulmuş olan yeni Antalya mağazası, modern ofis mobilyalarının yanı sıra bölgenin hızla yükselen yeni konut projelerine uygun ev mobilya ve tamamlayıcı aksesuarlarıyla dikkat çekiyor.

Koleksiyon2Antalya

Koleksiyon bu açılışla birlikte, Mezopotamya’dan Akdeniz’e izler taşıyan ve “Bizim Evimiz” temasıyla geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni ev mobilya kreasyonunu Akdenizlilerin beğenisine daha da yakından sunma şansını yakalamış oldu. Büfelerden kanepelere, TV ünitelerinden yataklara kadar birçok yeni tasarımdan oluşan bu yeni ev serisi evleneceklere veya evini yenileyeceklere adeta yeni bir soluk getiriyor. Tekirdağ’da kurulu modern fabrikasında yüksek teknoloji ve el işçiliğinin zengin katkılarıyla üretilen “Bizim Evimiz” temalı yeni ev mobilya serisi, Mardinli, Babil, Alia ve Gazel gibi seri isimlerinin yanı sıra Bağarası, Mihrimah, Senlibenli, Divanbaba, Sihirlikareler, Roman, Demirhindi, Rahvan gibi 90’dan fazla yeni üyeyi içeriyor.

Koleksiyon8Antalya

Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR