İş Deyip Geçemiyoruz

Koleksiyon Blogger

43 yıldır tasarımın evrensel diliyle yaşam ve çalışma alanları için gerçekleştirdiğimiz üretim kültürü, HSBC Türkiye ile ortak bir yolda buluştu.

HSBC, ilham veren başarı hikayelerinin konu edildiği reklam filmi serisinde Koleksiyon Yönetim Kurulu Üyesi Doruk Malhan’ı konuk ederek  “İş Deyip Geçemediğinizi Biliyoruz” isimli yeni iletişim kampanyasının  startını verdi.

“İş Deyip Geçemediğinizi Biliyoruz” kampanyasında Grey İstanbul reklam ajansıyla ve prodüksiyonda Lunapark ile çalışılan reklam filminin çekiminde yaklaşık 60 kişilik bir ekip görev aldı.

Koleksiyon Tarabya Kampüsü ve Tekirdağ’da bulunan üretim tesislerinden çekilen yeni reklam filminde, tasarımı herkes için erişilebilir kılmayı hedefleyen Koleksiyon olarak Dubai’den Dallas’a uzanan 24 farklı noktada tercih edilen bir marka olmanın ardındaki vizyon, Doruk Malhan’ın anlatımıyla aktarılıyor. Globalleşen bir dünyada yeni coğrafyalardaki başarı hedeflerimize HSBC’nin sunduğu destek ve ivmenin önemine değinen Malhan’a reklam filminde çalışma arkadaşları da eşlik ediyor.

Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR