İnsanın Coğrafyasına Odaklanıyoruz

Koleksiyon Blogger

Tasarımlara dair son yeniliklerin, güncel haberlerin yer aldığı Koleksiyon ev dergisinin Sonbahar-Kış sayısı hazır! Derginin yeni sayfaları hazırlanırken mimar Faruk Malhan’ın “Artık dünya daha az evimiz, evimiz daha çok dünyamız” sözünden yola çıkıldı, yaşam mekanlarındaki iklimlere, kültürlere odaklanıldı. Ve neticesinde ise ‘İnsanın Coğrafyası’na varıldı…

Koleksiyon-Sonbahar-Kis-Ev-Dergisi-1

Peki insanın coğrafyası, evlerimizde nasıl yaşıyor, nefes alıp veriyor? Kişisel serüvenler, yaşamların dinamizmi, kişisel özlerimiz yaşam alanlarımızı daha çok ‘biz’ yapıyor; ‘ev’i dünyamızı barındıran bir yuvaya dönüştürüyor.

Koleksiyon-Sonbahar-Kis-Ev-Dergisi-2

Yeni sayı farklı tarzların peşinden giderek, farklı kültürlere, dokulara kucak açan coğrafyalara ulaşıyor; şehirli modernist, etnik maceraperest, sofistike klasik ve romantik endüstriyel evlere konuk oluyor.

Koleksiyon-Sonbahar-Kis-Ev-Dergisi-3

Koleksiyon Ev Dergisi Sonbahar-Kış sayısı güncel haberler, en yeni tasarımlar ve sezona yeni bir soluk getiren yenilikleriyle yayında. “İnsanın Coğrafyası”nı daha yakından incelemek için yeni sayının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR