#koleksiyonilham; Şubat 2015

Elif Seyrekbasan

Koleksiyon bünyesinde olan yeni haberler dışında sektörde neler olup bittiğini dekorasyon ve tasarım dergilerinden takip ediyoruz. Basılı medya dışında dekorasyon blogları ve websitelerini de her daim kadrajımızda tutuyoruz. Bunca farklı konuyu takip edip, derleyip bize aktaran editörlere saygı duruşunda bulunmak üzere beğendiğimiz konuları buradan da paylaşmak istiyoruz. Bize ilham veren renkli konuları paylaşmadan edemeyeceğimiz için bir başlıkta toplamaktan yanayız. #koleksiyonilham etiketi bizim beğendiklerimizi size taşırken sizden de bize haber, görseller, belki yeni bir koleksiyon ya da tasarımcı haberini bize uçurabilir. Yeter ki hastag’ı kullanın ve bize ulaşın.

Şubat ayının #koleksiyonilham konusunu All,Decor dergisi Şubat 2015 sayısını sayfalarında bulduk. Gökçe Karaman’ın hazırladığı ‘Sosyal Medyada Norveç Evleri’ başlıklı konuyu okuduktan hemen sonra aldık telefonlarımızı elimize. Başladık editörün önerilerini takip etmeye…

İskandinav stilleriyle dikkat çeken ve buluşma noktalarında beyazın yalınlığı yansıtan iki dekorasyon gurusunun hesabını takip etmenizi Gökçe Karaman ve All,Decor vesilesiyle öneriyoruz.

@Ingridpall – 54 bin takipçisi olan hesabın sahibi Ingrid Pallesen. Hesabı sadece bir yıldır açık olmasına rağmen hayli popüler bir dekorasyon hesabı. Genellikle kendi evinden kareler paylaşıyor. Evinde beyazı ve siyahı ana renkler olarak belirleyen Pallesen pudra tonlarındaki aksesuar ve tekstilleriyle muhteşem uyumu yakalamış.

@Fregnate- 35 bin takipçisi olan hesabın sahibi Renate Karlsen İsveç’te yaşıyor. Siyah-beyaz ve grinin başrolü paylaştığı evinden kareler paylaşan Karlsen’in hesabı üç yıldır yaşıyor. Evinde geometrik desenlerin dışında fontlar ve tipografik posterlerle karakter kazandıran Karlsen, aslen bir saç tasarımcısı.

Bu ay All,Decor’da farklı eğlenceli ve dekorasyona dair cin fikirli haberler de var. Bir All,Decor edinin ya da www.alldecor.com.tr‘den takip edin.

Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR