Bayram Misafirleri İçin Konforlu Seçimler

Koleksiyon Blogger

bayram

Türkiye coğrafyasında misafirlik, hele ki bayram gibi özel günlerde yaşanan buluşmaların ayrı bir önemi vardır. Sohbetin, yemeğin, dostluğun ve anlayışın derinlemesine yaşandığı Ramazan Bayramı’nda evimize konuk olacak misafirlerimizi en konforlu şekilde ağırlamalı ve onlara unutulmaz bir bayram yaşatmayı hepimiz isteriz. Coğrafyaların etkisiyle şekillenip farklı kültürlerin izleriyle vücut bulan Koleksiyon tasarımları misafirlerinizi ağırlarken evin her köşesinde olabilir.

Yemekte
Babil-Istanbul-Bufe

Ramazan ayı boyunca günün en özlemle beklenen saatleri yemek vakitleri oluyor. Konuklarımızla birlikte uzun sohbetlerin yapıldığı leziz bir akşam yemeği için konforlu bir masa, rahat sandalyeler ve tabii ki şık bir sofra takımına sahip olmalı. Babil İstanbul büfeden çıkaracağınız Eser-i İstanbul yemek takımlarıyla servis edeceğimiz yemekler afiyetli bir sohbete dönüşebilir.

Yaşam alanlarında
Dervish-Semazen

Yemek sonrasında günün yorgunluğunu atmak ve tatlı sohbete burada devam etmek için salona geçebiliriz. Karnaval TV ünitesi karşısında Serdivan kanepelerde oturan konuklara yemek sonrası çaylarınızı Dervish Semazen bardaklarda ikram edebiliriz. Salon zemininde renk, biçim ve imgeden oluşan bir dille masalların imgelerini taşıyan Bilaller Quartz halı olmalı. Üzerinde koyacağımız geometrik şekillerdeki Bremen sehpalar ikramlardaki en büyük yardımcımız olacak.

Uykuda
Suenios-Yatak

O gece evinizde konuk olan misafirleri Suenios yatağın rafine çizgisinden doğan konfora teslim edebiliriz. Konuklarımızın eşyalarını yerleştirmeleri için de Suenios yatağı Orion komodin ile kombinleyebiliriz.

Bol misafirli bu ayda ve bayramda evinizdeki konforu arttırmak için yapacağınız dokunuşlarda coğrafyalardan ilham almış rafine Koleksiyon tasarımları için www.koleksiyon.com.trden tüm ürünlere göz atabilir, shop.koleksiyon.com.tr’den  sahip olabilirsiniz.

Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR