A’ Tasarım İçin Başvurular Devam Ediyor

Koleksiyon Blogger

Her yıl gerçekleşen ve dünyanın önde gelen uluslararası organizasyonu A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması’nın 2017 maratonu başladı. Çeşitli alanlarda farklı ülke ve disiplinlerden gelen en iyi tasarımcıları öne çıkarma misyonuyla gerçekleştiriken yarışmanın başvruları her yıl olduğu gibi bu yıl da 28 Şubat’a kadar devam ediyor.

Kazanan adayların metal çerçevede uluslararası tasarım mükemmeliyeti sertifikası, İtalya’daki gala gecesine davetiye, ödüllendirilen projenin online ve offline sergilenmesi, ödüllendirilen projelerin A2 posteri, en iyi projeler andacının basılı kopyası, lüks siyah kutusunda özel 3D baskılı metal ödül kupası, gerçekten uluslarası hedef kitleye erişmek için projenin 20+ dile çevrilmesi, kazananla röportaj, basın bültenine hazırlık ve dağıtım, yazışmalarınızda “A’ Tasarım Ödülü Kazananı Logo”sunu kullanmak için lisans, ödüllü çalışmaların binlerce yayında tanıtılması, basın iş ortaklarınımız aracılığıyla medyada görünümü, Dünya Tasarım Sıralamaları’na dahil edilmesi ve çeşitli pazarlama araçlarına erişim hakkından A’ Tasarım Ödülü setinin sahibi olacak.

trophy-many

Tüm endüstriyel sektörlerde yaratıcılığı, orjinal fikirleri ve konsept üretimini desteklemek amacıyla her yıl, yenilik, teknoloj, tasarım ve yaratıcılık üzerine odaklı projelerin seçildiği A’ Tasarım Ödülleri için başvurular 28 Şubat’a kadar kabul edilmekte. Sonuçların 15 Nisan’da açıklanacağı yarışma hakkında daha detaylı bilgi edinmek için https://competition.adesignaward.com sayfasını inceleyebilirsiniz.

Pin It

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR