Faruk Malhan ile Mobilya Tasarlamak İster misiniz?

Koleksiyon Blogger , 1 Yorum

Tasarım Vakfı, 13-18 Haziran 2016 tarihleri arasında katılımcılara yeni bir deneyim yolculuğu sunan özel bir atölye çalışması sunuyor. Mimar ve tasarımcı, Koleksiyon Mobilya ve Tasarım Vakfı kurucusu Faruk Malhan’ın liderliğinde yapılacak olan  ‘Mobilya Tasarımı Atölyesi’ ile mobiya tasarım süreçleri Bodrum Tasarım Köyü’nde gerçekleştirilecek. Oturmak ve yatmak / yatmak ve oturmak’ ile ‘ofiste ev / evde ofis’ kavramları çerçevesinde çalışmaların yapılacağı atölyede, sadece ahşap malzeme kullanılacak. 

Katılım için son başvuru tarihi 8 Haziran 2016 olan Mobilya Tasarımı Atölyesi hakkında detaylı bilgi edinmek ve katılım başvurusunda bulunmak için http://tasarimvakfi.org/Events/160-Program/250-Mobilya-Tasarim-Atolyesi–Ahsap/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mobilya Tasarımı Atölyesi

Atölye Yeri: Tasarım Vakfı Bodrum
Atölye Tarihi: 13-18 Haziran 2016
Arayüz: Ahşap
Lider: Faruk Malhan, Mimar
Kimler katılabilir: Profesyonel tasarımcılar, mobilya tasarımcıları, tasarım bölümleri lisans ve yüksek lisans mezunları

Katılım Ücretleri:
Kişisel Katılım
– ATÖLYE 2280 TL (Seminer, malzeme, öğle yemeği dahildir.)
– ATÖLYE + KONAKLAMA 3000 TL (Konaklama ve kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği dahildir.)

Burslu Katılım
ATÖLYE 432 TL (Seminer, malzeme, öğle yemeği dahildir.)
ATÖLYE + KONAKLAMA 600 TL (Konaklama ve kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği dahildir.)​

 *Yurt içi ve yurt dışından profesyonellere açık olan katılımlar için ülkemiz üniversite ve akademileri ilgili bölümlerinin son dört yıl mezunlarına burs olanakları sağlanmaktadır.
*%80 Burslu katılım imkanı için başvuru yapmak isteyen adayların mezun oldukları ilgili bölümlerden alacakları referans ile başvurmaları gerekmektedir.
*Referansların, üniversitelerin ilgili bölümleri tarafından e-posta yoluyla apply@tasarimvakfi.org adresine gönderilmesi gerekmektedir.
*Birden fazla atölyeye başvuru ve katılım olanağı bulunmaktadır.
*İlgili bölümlerin 2016 yılı mezunları atölyelere başvuruda bulunabilir.
*Konaklama imkanı, katılımcılar için 4 adet çift yataklı odada, oda paylaşımlı olarak sağlanmaktadır. Konaklama kapasitesi 8 kişi ile sınırlıdır, ilk kayıt yaptıran önceliklidir.

 Atölyele kaydı hakkında bilgi ve sorularınız için: apply@tasarimvakfi.org

Pin It
  • Selçuk AKŞİT

    Yasadığı toprakları ürünlerinde evrenselleştiriken Yaratıcı Aklın Baş Tasarımcısı Faruk Malhan’ın ögrencisi olmak veya sadece görmeyi anlamak bile bedeli ödenemeyecek büyük bir kazanım olacaktır..

BU MAKALELER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR